Ultrazvuk

Čištění pleti pomocí Skin Scrubber peeling

Tento unikátní, moderní a skladný přístroj přináší nový styl práce do kosmetického salonu. Jeho předností a hlavním programem je metoda bezbolestného, šetrného a velmi účinného hloubkového čištění pleti. Dále je to jinak obtížně řešitelné zklidnění podrážděné pleti, zlepšení kuperózy a intenzivní hydratace s liftingem. Ošetření je bezbolestné, jednoduché a s viditelným efektem na pleti zákazníka.

Sleva 20% z ceny kosmetické péče při zakoupení dvou domácích produktů Natinuel.

Exfoliace pleti

Proti hnědým skvrnám, protivráskové ošetření. Povrchový peeling pleti bez použití peelingového krému. Cílem je odstranění odumřelých kožních buněk, rozzáření pleti, a také detoxikace. Částečně při tomto ošetření dochází k redukci melaninu z povrchu pokožky, čímž se současně odstraňují nežádoucí skvrny na pleti.

Hloubkové čištění pleti

Vhodné i pro problematickou pleť. Nahrazuje manuální, někdy až nepříjemné mechanické čištění pleti. Klientka neodchází po ošetření s podrážděnou a zčervenalou pletí.

Hydratace pleti

Viditelně příznivé výsledky už po prvním ošetření, kde dochází ke zlepšení mikrocirkulace pleti, k jejímu okysličení a viditelné pružnosti.

Lifting a vpravování účinných látek do pleti

Vhodné pro dehydrovanou, suchou i zralou pleť, kde ultrazvuk příznivě působí na vrásky. Vhodné na vpravování kosmetických sér a ampulek do pleti. Účinné ošetření kuperózy.